Spływy kajakowe

Dla osób, które lubią aktywnie spędzać swój wolny czas pobyt na strzelnicy nie musi się ograniczać jedynie do strzelania. Lokalizacja strzelnicy umożliwia połączenia strzelania ze spływem kajakowym. 

Obok strzelnicy przepływa urokliwa rzeka Dobrzyca. Nieco dalej  płyną Piława, Rurzyca i Zdbica. Krystalicznie czyste rzeki wiją się pośród dzikich obszarów leśnych, przepływając obok malowniczych jezior. Niejednokrotnie zmieniają kierunek i tworzą nieprzewidywalnie zmieniające się korytarze w gęstwinie przybrzeżnej roślinności i drzewostanu a niejednokrotnie zwalone konary uatrakcyjniają wodną przygodę. Wokół cisza, szum wody i odgłosy natury…jesteś w RAJU! 😊  

Spływ rzeką Dobrzycą można rozpocząć w Golcach wsi położonej blisko strzelnicy. 

Organizatorzy spływów prowadzą swoją działalność od wielu lat. Mają duże doświadczenie i znajomość okolicznych szlaków kajakowych. Dysponują sprzętem i transportem potrzebnym do zorganizowania spływu grupowego czy indywidualnego. Spływy mogą być jednodniowe, weekendowe i kilku dniowe. Jest to z pewnością świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi oraz integrację.

https://szuwary.pl/splywy-kajakowe-tygodniowe-dobrzyca/

https://www.kajaki-szwecja.pl

https://www.kajakiwojewoda.pl

http://www.nad-zatoczka.pl